LETNÉ TÁBORY
       Wellness tábor
       Tábor v raji


Wellness tábor

Miesto: NÍZKE TATRY: Bystrá - Tále

Prihláste sa už teraz, pretože neskôr,
tak ako každý rok, bude všetko obsadené!
Prihláška
 
Opäť sa zapoj aj ty do letného bláznovstva! Divoká rieka, gejzíry, masážne lehátka a vírivka? To všetko zažiješ v Nízkych Tatrách vo wellness tábore s bohatým programom. Čakajú ťa neskutočné dobrodružstvá, množstvo hier, kopec zábavy, dni plné smiechu, noví priatelia a k tomu zdravé horské prostredie. Takýto je letný tábor v prostredí Národného parku Nízke Tatry v lokalite Bystrá - Tále.

Program: Tábor realizovaný v nízkotatranskej prírode, kde nebude chýbať kúpanie v bazéne priamo pri hoteli, chodenie po vodnej hladine - aquazorbing.  Zajazdíš si na koňoch, motorových štvorkolkách a elektrických skútroch, vyblázniš sa vo wellness centre. 

Ďalej absolvuješ diskomaratón, Activity, Slovensko Junior, indiánsky deň a hru aquaballon. V súťaži Miss a Boy sa môžeš stať hviezdou tohto leta. Nebudú chýbať večerné programy, hry, opekačka a atraktívne vychádzky krásnou prírodou.

Stravovanie:
Výborná strava v dostatočnom množstve formou plnej penzie 5 x denne, raňajky formou švédskych stolov, celodenný pitný režim.
Možnosť zabezpečiť bezlepkovú stravu pre celiatikov*.

Ubytovanie: Perfektné hotelové ubytovanie v 3 a 4-lôžkových izbách. Každá izba je vybavená vlastným WC a sprchou. K dispozícii jedáleň, spoločenské miestnosti s FTV. V blízkom areáli hotela sa nachádza bazén, wellness centum a ihriská pre deti.  

Cena pobytu: Všetky termíny sú osemdňové v cene 169 €. V cene je zahrnuté všetko: ubytovanie s celodennou stravou 5 x denne, raňajky formou švédskych stolov, celodenný pitný režim, kompletný program, skúsení táboroví vedúci, zdravotná starostlivosť, materiál na športovú a záujmovú činnosť, ceny do súťaží, DPH. Jednorazový poplatok za všetky aktivity, prípadne výlety podľa opisu vrátane vstupeniek je 19 €. Platba aj na splátky.
 
Poistenie: Odporúčaným príplatkom je komplexné cestovné poistenie UNION v cene 0,50 € / deň zahŕňajúce poistenie batožiny, zodpovednosti za škodu, poistenie úrazu a poistenie storna zájazdu, ktoré vás zbaví problémov v prípade ochorenia dieťaťa a iných problémov.
Poistné podmienky nájdete tu.

Vek: 7 - 15 rokov.

Doprava: individuálna.

Chceš sa táborovo naladiť uz dnes? Pozri si fotogalérie z minulých rokov!                                       

Dokumenty na stiahnutie: Po zadaní mena dieťaťa a čísla prihlášky si môžete stiahnuť dokumenty vo formáte PDF, ktoré dostali poštou od CK aj v písomnej forme.Kliknite sem.

*Hotel zabezpečuje bezlepkovú stravu pre celiatikov za príplatok 16,- € / pobyt. Objednávku bezlepkovej stravy je potrebné vyznačiť v písomnej prihláške do letného tábora, ktorú Vám zasielame poštou na vašu adresu.