LETNÉ TÁBORY
       Wellness tábor
       Tábor v raji


Exkluzívne Tatry

Miesto: Nízke Tatry - Krpáčovo

Prihláška
 
Exkluzívne Nízke Tatry v perfektnom hoteli v malebnej nízkotatranskej prírode v lokalite Krpáčovo. Magické miesto obklopené lesmi, ideálne na prežitie pravej táborovej atmosféry. Pridaj sa aj ty do super partie! Malebná a čistá príroda Národného parku Nízke Tatry ťa volá na mnohé výlety do okolia.

Program: Bazén priamo pri hoteli, kde ťa čaká relax, opaľovanie a perfektný program – jazdenie na koňoch, elektrických skútroch a jazdenie na motorových štvorkolkách, táborová olympiáda, talentová súťaž, pyžamová párty, štafety.
S kamošmi si zahráš ping-pong, populárnu hru Twister, vyblázniš sa na trampolíne, zažiješ zábavné večery, indiánsky deň, táborák s opekaním špekáčikov a množstvo iných tradičných a netradičných hier. V Tarzánii zažiješ dobrodružstvo a malú dávku adrenalínu. Bohatý a atraktívny program si môžete spríjemniť vo veľkej vani s vírivkou.

Stravovanie: Výborná strava v dostatočnom množstve formou plnej penzie 5 x denne, raňajky formou švédskych stolov, celodenný pitný režim.
Možnosť zabezpečiť bezlepkovú stravu pre celiatikov*.

Ubytovanie: Exkluzívne hotelové ubytovanie v apartmánových izbách a v 4 a 5-lôžkových izbách s WC a sprchou. Apartmánovú izbu tvoria dve 2-lôžkové izby. Každá apartmánová izba má vlastné  WC a sprchu. K dispozícii jedáleň, spoločenské miestnosti s FTV, sauna vaňa s vírovkou. Strava 5 x denne.
 V areáli hotela sa nachádza tenisový kurt, bazén a ihriská pre deti.

Cena tábora: Všetky termíny sú osemdňové v cene 169 €. V cene je zahrnuté všetko: ubytovanie s celodennou stravou 5 x denne, raňajky formou švédskych stolov, celodenný pitný režim, kompletný program, skúsení táboroví vedúci, zdravotná starostlivosť, materiál na športovú a záujmovú činnosť, ceny do súťaží, DPH. Jednorazový poplatok za všetky aktivity, prípadne výlety podľa opisu vrátane vstupeniek je 19 €. Platba aj na splátky.

Poistenie: Odporúčaným príplatkom je komplexné cestovné poistenie UNION v cene 0,50 € / deň zahŕňajúce poistenie batožiny, zodpovednosti za škodu, poistenie úrazu a poistenie storna zájazdu, ktoré vás zbaví problémov v prípade ochorenia dieťaťa a iných problémov.
Poistné podmienky nájdete tu.

Vek: 7 - 15 rokov.

Doprava: individuálna.

Chceš sa táborovo naladiť už dnes? Pozri si fotogalérie z minulých rokov!

Dokumenty na stiahnutie: Po zadaní mena dieťaťa a čísla prihlášky si môžete stiahnuť dokumenty vo formáte PDF, ktoré dostali poštou od CK aj v písomnej forme. Kliknite sem.

*Hotel zabezpečuje bezlepkovú stravu pre celiatikov za príplatok 16,- € / pobyt. Objednávku bezlepkovej stravy je potrebné vyznačiť v písomnej prihláške do letného tábora, ktorú Vám zasielame poštou na vašu adresu.